Barbellushi - "Zahrajeme si na hodný a zlý"

13. 11. 2006 | † 30. 09. 2015 | kód autora: Owq

Zdravím všechny lidičky, kteří vyhledali pomoc našeho blogu.


Na úvod bych se ráda představila. Mé ctěné jméno jest Barbellushi, bydlím v Praze a na věku nezáleží (Komu ano, dá si tu práci a najde si ho, neboť i já, stejně jako Ash, jsem autorkou mnoha básniček a povídek).

A to už se pomalu dostávám k mým zájmům a zálibám. Věnuji se magii, grafologii, spiritizmu a podobným srandičkám, které jsou úzce spojeny s nadpřirozenem a tajemnem. Mezi mé další záliby patří kreslení mangy, kreslení obecně, čtení (nejoblíbenější druh literatury je ta s fantasy tématikou) a hlavně psaní básniček a povídek, které uveřejňuji i na internetu pod magickou značkou "© Barbellushi" na svém blogu.

Nemusím dlouze vyprávět o smyslu symbolu ©, protože každý autor by s ním měl být seznámený, ale pro pořádek cituji slovník "Doložka o výhradě autorského práva". A opravdu nerada vidím, nebo dokonce čtu, že nějaká "kopírka" si dovolila vzít povídku, báseň, či jinou věc podléhající tomuto právu, za což může být v konečné fázi i trestně stíhaná).

Myslím, že ve mě bude mnohem lepší míti přítele, než někoho, kdo proti Vám bude bojovat za práva autorů, o čemž vlastně má práce na tomto blogu s Ashley a Pižlou je.

Zobrazit další články tohoto autora

Další články z rubriky sex

Související články

Copyright © 2008-2018 Hups.cz. Všechna práva vyhrazena.